Aktualności

Uliczny Kiermasz Kultury w Krzynowłodze Małej

W niedzielne popołudnie 21 sierpnia Bank Spółdzielczy w Przasnyszu uczestniczył w Ulicznym Kiermaszu Kultury w Krzynowłodze Małej. Impreza zorganizowana została dzięki inicjatywie Wójta Gminy. Przasnyski Bank Spółdzielczy był jednym ze sponsorów tej uroczystości. Impreza miała niewątpliwie „mocny początek”. Wyciskanie sztangi leżąc to kategoria, którą miejscowi siłacze zainicjowali niedzielną zabawę. Najwytrwalszym z zawodników okazał się Piotr Ostrowski z miejscowości Kaki – Mroczki, który udźwignął największy ciężar w stosunku do swojej masy ciała. Bank od dawna aktywnie wspiera i promuje lokalne kluby i przedsięwzięcia sportowe, dlatego Wiceprezes Zarządu naszego Banku zasiadł w komisji konkursowej, która czuwała nad prawidłowym przebiegiem zawodów. Liczne stoiska prezentujące rękodzieło ludowe, rzeźba w drewnie to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Do stoiska reklamowego naszego Banku przechodniów przyciągały konkursy, zabawy dla dzieci i loteria fantowa. Wiele interesujących osób odwiedzających stoisko, mnóstwo ciekawych rozmów przeprowadzonych podczas eventu oraz uśmiechnięte twarze naszych Klientów to najlepsze świadectwo zbudowanej przez lata marki w Oddziale Banku w Krzynowłodze Małej.

Dni Chorzel 2016

7 sierpnia Bank Spółdzielczy W Przasnyszu świętował razem z mieszkańcami Miasta i Gminy Chorzele. Powodem do tego były tegoroczne obchody Dni Chorzel. Impreza zgromadziła wielu fanów dobrej rozrywki a w szczególności muzyki. Oprócz zaproszonych gwiazd, na scenie prezentowali się także lokalni artyści. Była to wyśmienita okazja do plenerowego spotkania z obecnymi i potencjalnymi Klientami naszego Oddziału w Chorzelach. Najmłodszych, którzy wykazali się znajomością tematyki bankowej i czynnie korzystali z oferowanych przez nas rozrywek, nagradzaliśmy upominkami. Z dorosłymi zaś prowadziliśmy merytoryczne dyskusje na tematy związane z finansami. Nie zabrakło również okazji do żartów i pamiątkowych fotografii. Serdecznie dziękujemy Wam Drodzy Państwo za zainteresowanie naszym stoiskiem reklamowym i zapraszamy do Oddziału Banku przy ul. Ogrodowej 1 w Chorzelach.

 

Zmiany w płatnościach internetowych kartą

Portal Kartosfera.pl

Bank Spółdzielczy w Przasnyszu informuje, że w celu dostosowania do wymogów wynikających z Rekomendacji Komisji Nadzoru Finansowego dot. bezpieczeństwa transakcji internetowych od 1 lutego 2015 r. limit transakcji internetowych został wyzerowany dla wszystkich wydanych kart debetowych.

W celu odblokowania płatności w Internecie, należy ustalić wysokość limitu transakcji internetowych bezpośrednio w placówce Banku oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (Portal kartowy „Kartosfera” to system umożliwiający dostęp zarejestrowanemu Użytkownikowi Portalu do wybranych usług i funkcjonalności dotyczących kart płatniczych za pomocą sieci Internet i przeglądarki internetowej. Aby zalogować się do Portalu należy wejść na stronę internetowa www.kartosfera.pl - instrukcja logowania poniżej)

 

Podręcznik Użytkownika portalu kartowego - kartosfera.pl

Schemat płatności internetowych

KOMUNIKAT

Komunikat o zmianie prowizji i opłat bankowych w Banku Spółdzielczym w Przasnyszu dotyczącej rachunków bieżących rolniczych

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 5.03.2015r. zmianie ulega Taryfa opłat i prowizji w zakresie:

1. zmiany wysokości prowizji z tyt. prowadzenia rachunku bieżącego;

2. zmiany wysokości prowizji z tyt. wypłaty gotówkowej z rachunku bieżącego;

3. zmiany wysokości prowizji z tyt. realizacji przelewu w formie papierowej;

4. zmiany wysokości prowizji z tyt. udostępnienia rachunku w ramach bankowości elektronicznej, oraz w zakresie korzystania z usługi "bankofon".

Komunikat o zmianie prowizji i opłat bankowych w Banku Spółdzielczym w Przasnyszu dotyczącej rachunków bieżących klientów instytucjonalnych

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 5.03.2015r. zmianie ulega Taryfa opłat i prowizji w zakresie:

1. zmiany wysokości prowizji z tyt. realizacji przelewu złożonego w formie papierowej;

2. zmiany wysokości prowizji z tyt. korzystania z usługi "bankofon"

3. zmiany wysokości prowizji z tyt. realizacji przelewu złożonego w formie elektronicznej (dotyczy e-BIZNES).

szczegółowy zakres zmian dostępny jest w Placówkach Banku.

Punkt kasowy w Urzędzie Skarbowym w Przasnyszu

Bank Spółdzielczy w Przasnyszu informuje, iż z dniem 1.01.2016r. wygasa umowa na obsługę kasową Urzędu Skarbowego w Przasnyszu. W związku z powyższym ulega likwidacji Punkt Kasowy Banku mieszczący się w Urzędzie Skarbowym.

Klientów zapraszamy do pozostałych placówek Banku mieszczących się na terenie miasta Przasnysza:

- Centrali, przy ulicy Słowackiego 1

- Punktu Kasowego w Spółdzielni Mieszkaniowej w Przasnyszu, przy ulicy Orlika 27

- Punktu Kasowego w Urzędzie Miasta w Przasnyszu, przy ulicy Jana Kilińskiego 2